درباره ما

بیوگرافی
تاریخچه شرکت پایدارسازه اورست

تاریخچه

فعالیت سهام دار اصلی و مدیران شرکت در اجرای پروژه های عمرانی، صنعت نفت و زیر بنایی کشور از سال 1379 شروع و در سال 1387 شرکت پایدار سازه اورست با هدف اجرای پروژه های عمرانی و صنعتی بطور رسمی تاسیس گردید.

معرفی

فعالیت مداوم، بدون وقفه و موفقیت آمیز شرکت باعث آشنایی و همکاری با کارفرمایان، مهندسین و سایر پیمانکاران در بخش صنایع نفت و گاز و پتروشیمی و سایر حوزه ها گردید. این شرکت با تلاش مهندسان و متخصصان بر جسته خود و با بهره گیری از مجموعه امکانات، تجهیزات و ماشین آلات و بیش از 17 سال تجربه موفق و پافشاری بر رعایت سه اصل تخصص، تعهد و مسئولیت پذیری و با رویکرد رضایت مندی مشتریان و رعایت حقوق طرف های ذینفع توانسته است پروژه های خود را با بالاترین کیفیت و در شرایط ایمن به اتمام برساند و در جایگاه مناسبی در حوزه طرح های عمرانی داخل کشور قرارگیرد.

حوزه فعالیت

محدوه خدمات و حوزه فعالیت شرکت عبارتست از طراحی و مهندسی، تامین کالا، ساخت و نصب، راهبری و تعمیرات در پروژه های خطوط لوله نفت، گاز و آب در پالایشگاه های نفت و گاز، واحد های پتروشیمی، کارخانجات صنعتی، میادین نفتی، نیروگاه ها، تاسیسات تصفیه آب و فاضلاب و مخازن ذخیره فوق سرد، حمل و نقل ریلی، آزاد راه، پل، تونل، برنامه ریزی شهری، معماری و ساختمان، نقشه برداری، ژئوتکنیک، مدیریت ساخت و مهندسی ارزش و .... می باشد.

گواهینامه ها

تقدیر نامه ها و حکم مسئولیت ها

تیم پایدار سازه اورست

ملاقات با تیم ما

مدیرعامل

جناب مهندس امید دریاب

مهندس میثم پوررجب

لیسانس عمران

مهندس وحید کوثری

کارشناسی ارشد عمران

مهندس مرتضی خوش سرور

لیسانس نرم افزار

سرکار خانم زهرا شهسواری

لیسانس حسابداری
  • 22356210
  • info@pseverest.co.ir
  • تهران، سعادت آباد، خیابان سرو غربی، ساختمان نگین سرو،پلاک ۹۸، واحد۱۸